לחנות

יום שישי, 3 ביולי 2015

30 ימים של יצירה - מבט מבפנים

לפני שבועיים יצאתי ביחד עם עוד כחמישים נשים למסע של יצירתיות והשראה.
שם המסע: 30 ימים של יצירה, ויתכן שכבר קראתם אודותיו בפוסטים קודמים.
אני אוהבת מאוד את הקורס הזה וגאה בו. היצירתיות מרקיעה שחקים, המשתתפות מעיזות להתנסות בטכניקות חדשות, לצלול לעומק נושאים מרתקים, והן מקוריות, תומכות זו בזו, ומפזרות השראה. רבות מספרות שהן "מעיזות" למצוא זמן ליצירה בחיי היום יום מאז תחילת הקורס, אחרות מספרות שהן מתנסות לראשונה בטכניקות שחשבו שלא מתאימות להן  ומגלות שהן יכולות, אחרות מרשות לעצמן כמעט לראשונה להחשף בקבוצה, בפייסבוק - להעלות תמונות, לפתוח את הלב. אני גאה בהן כל כך!

היום אני רוצה לחשוף בפניכם תמונות שיעידו על קצת מהמתרחש בחויה האינטרנטית המופלאה הזו.  בכל יום אני מעלה פוסט מיוחד עם אתגר יומי לבלוג  הפרטי שלנו - אותו יכולות לקרוא רק חברות הקורס. הכוונה מאחורי כל אתגר יומי  היא לעורר את ההשראה, לפתוח את הגבולות, להמציא, להתנסות. הפוסטים שבהם אני מציגה את האתגרים היומיים מלאי השראה ומגוונים להפליא, ואף פעם אינם מכתיבים כיוון ספציפי או מגבילים. הנה דוגמה לתוצרים בעקבות אתגר ה"בית" - שימו לב איך כל אחת לקחה את זה למקום אישי, יצירתי ומגוון.

עבדות אקריליק וטושים של מיכאלה מנדה ינקו


עבודת גינה של אביה אלתר


איור - הדר וייסמן


אפליקציה על כרית - חנה רנד


אבן מצויירת  - ענבל ויסמן


קישוט קיר - מירב דגן יאיר


תיבת דואר  - Noa Nonno Button


קולאג' - פולינה פרידמן


מיקסד מדיה - רקפת  ברגר


איור - רתם ירקוני


קולאג' - אור שרון 


מאחורינו כבר 15 אתגרים מתוך 30, ואני שמחה להודות שלמדתי הרבה מכברת הדרך המשותפת. קודם כל- ההנאה מתהליך היצירה היא ענקית, אופורית ממש, ואני נוכחת בזה דרך ההתכתבויות בקבוצת הפייסבוק המיוחדת שלנו, מהפידבקים שאני מקבלת מהמשתתפות בקורס, וגם חשה זאת על עצמי - רבים מהפוסטים מעוררים בי עצמי השראה גדולה לעזוב כל עיסוק אחר ולשבת ליצור, ואני מוצאת את עצמי עושה סוגי יצירה שלא עשיתי כבר שנים, מגוונת וחוקרת :)


ב-4/1, יצא לדרך המסע החוויתי החדש, קורס 10 ימים של יצירה מספר 3. (קיצרתי אותו ל- 10 ימים של פעילות, כי אני חושבת שכך ניתן להפיק ממנו את המרב, מבלי להרגיש שמפספסים משהו עקב חוסר זמן פנוי) אני נהנית לדמות אותו לרכבת דוהרת של יצירתיות שכל קרון וקרון (האתגר היומי) שלה מביאים פרץ חדש של השראה ויצירתיות - בכל יום יפורסם פוסט חדש של אתגר יומי, עליו עובדים בחופשיות  בכל פרק זמן שהמשתתפים רוצים להקדיש לכך, בעוד קבוצת הפייסבוק של 10 ימים של יצירה תהיה פתוחה למשתתפי הקורס 24 שעות ביממה, ופעילה על בסיס יומיומי, כי חלק מאוד חשוב מהקורס מתרחש בה - שיתופים של היצירות, פידבקים, השראות, שיתוף רגשי, עידוד ועוד. בהזדמנות זו אני רוצה גם לשתף אתכם בדוגמה לאתגר שכזה -  הנה הפוסט שפתח את הקורס הנוכחי.


ההרשמה ל 10 ימים של יצירה, מחזור מס׳ 3 - בעיצומה, ועד 17.12 ניתן להנות מהנחת הרשמה מוקדמת - 103 במקום 135₪. הקורס יתחיל   ב-14/0 וימשך שבועיים (השעורים מתפרסמים בימי חול, לא מתקיימים שעורים בשישי ושבת, אך הפעילות בקבוצה פתוחה 24/7)

להרשמה לחצו כאן:) 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אני מאוד מעריכה ואוהבת תגובות של קוראים. תודה לכם על ההשתתפות, האכפתיות, והמילים הטובות :)